Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 6 cm |
| Upper fixing method | stitching |
| Gender | Women |
| Closure Type | Pull On |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Style | Concise |
| Shoes Type | Slides |
| Heel Type | Flat with |
| Heel Height | Low (1cm-3cm) |
| Platform Height | 0-3cm |
| With Platforms | Yes |
| Fashion Element | Fur |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Lining Material | PVC |
| Applicable Place | Indoor |
| Season | Summer |
| Model Number | fur slides furry fur slippers |
| Outsole Material | PVC |
| Pattern Type | Solid |
| Insole Material | PVC |
| Upper Material | Fur |
| Brand Name | QIMING |
| Department Name | ADULT |
| Origin | Mainland China |
| CN | Hebei |
| Item Type | slippers |
| Feature | antiskid and abrasion resistant, soft |
| applicable age group | adult |
| Color | Red, green, blue, black, white |
Instock
There are no reviews yet.