Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Platform Height | 7cm And Up |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Lining Material | PVC |
| With Platforms | Yes |
| Heel Type | Thin Heels |
| Side Vamp Type | Open |
| Back Counter Type | Ankle Strap |
| Fashion Element | Shallow |
| Heel Height | Super High (8cm-up) |
| Style | Concise |
| Pattern Type | Solid |
| Insole Material | Plush |
| Model Number | Z0302-2 |
| Outsole Material | RUBBER |
| Closure Type | buckle strap |
| Occasion | Party |
| Sandal Type | Modern Sandals |
| Upper Material | PVC |
| Brand Name | Voesnees |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | sandals |
| Department Name | ADULT |
| Season | Summer |
| heels height | 20CM |
| Platform | 10CM |
| Color | As picture shown |
| size | 35 36 37 38 39 40 41 42 43 |
| Fashionable element | Platform shoes |
| gender | women shoes |
| design | sexy sandals |
| Place of Origin | Guangzhou, China (Mainland) |
Instock
There are no reviews yet.