Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.45 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 25 cm |
| Upper fixing method | plugging |
| Gender | Women |
| Closure Type | Pull On |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Style | Lovely |
| Shoes Type | Slides |
| Heel Type | Flat with |
| Heel Height | Med (3cm-5cm) |
| Platform Height | 3-5cm, 3-5cm |
| With Platforms | Yes |
| Fashion Element | Platform |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Lining Material | None |
| Applicable Place | Outside |
| Season | Summer |
| Model Number | shark |
| Outsole Material | EVA |
| Pattern Type | Animal Prints |
| Insole Material | EVA |
| Upper Material | EVA |
| Brand Name | TECHOME |
| Department Name | ADULT |
| Origin | Mainland China |
| CN | Fujian |
| Item Type | slippers |
| Material | EVA |
| Soles | Thick sole |
| Platform Slippers Shark | Couples Shark Slippers Shark Slides |
Instock
There are no reviews yet.