Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.26 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 15 × 6 cm |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Lining Material | PU |
| With Platforms | No |
| Heel Type | Flat with |
| Side Vamp Type | Open |
| Fashion Element | Button |
| Heel Height | Flat (≤1cm) |
| Style | Roman |
| Pattern Type | Solid |
| Insole Material | RUBBER |
| Model Number | Orthopedic Sandals |
| Outsole Material | RUBBER |
| Closure Type | Button |
| Occasion | WEDDING |
| Sandal Type | clogs |
| Upper Material | POLYESTER |
| Brand Name | iSHINE |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | sandals |
| Department Name | ADULT |
Instock
There are no reviews yet.