Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.154 kg |
|---|---|
| Dimensions | 31 × 11 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Style | LEISURE |
| Heel Height | Low (1cm-3cm) |
| Platform Height | 0-3cm |
| With Platforms | Yes |
| Fashion Element | Platform |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Lining Material | None |
| Applicable Place | Indoor |
| Model Number | L4299 |
| Outsole Material | PU |
| Pattern Type | Solid |
| Insole Material | PU |
| Upper Material | EVA |
| Brand Name | Lucyever |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Item Type | slippers |
| Department Name | ADULT |
| size | 36-37/38-39/40-41/42-43/44-45 |
| season | spring/summer/autumn/winter |
| occasion | school/shopping/beach/home/bathroom |
| gender | women/woman/mujer/female/lady/ladies/femme |
| color | pink/white/green/black/yellow |
| top shape | open toe |
| shoes item | slippers/slides/flip flops/sandals |
| shoes type | flat heels slippers women/non slip home slides woman |
| heel type | flat heel/flat with/thick bottom/platform |
Instock
There are no reviews yet.