Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 30 cm |
| Closure Type | Buckle |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Style | British Style |
| Shoes Type | Mules |
| Heel Type | Flat with |
| Heel Height | Low (1cm-3cm) |
| Fashion Element | Buckle |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Lining Material | Plush |
| Applicable Place | Outside |
| Season | Winter |
| Model Number | SLIDES |
| Outsole Material | Cork |
| Pattern Type | Solid |
| Insole Material | EVA |
| Upper Material | Kid Suede |
| Department Name | ADULT |
| Brand Name | Evshine |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | slippers |
| CN | Zhejiang |
Instock
There are no reviews yet.