Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.21 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 23 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Style | Concise |
| Shoes Type | Modern Slippers |
| Heel Type | Flat with |
| Heel Height | Flat (≤1cm) |
| With Platforms | No |
| Fashion Element | Sewing |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Lining Material | Polyester |
| Applicable Place | Indoor |
| Season | Spring/Autumn |
| Model Number | 1 |
| Outsole Material | PVC |
| Pattern Type | Solid |
| Insole Material | PVC |
| Upper Material | PU |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | slippers |
| Department Name | ADULT |
Instock
There are no reviews yet.