Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.31 kg |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 12 × 6 cm |
| Closure Type | Pull On |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Style | sweet |
| Shoes Type | Slides |
| Heel Type | Flat with |
| Heel Height | Flat (≤1cm) |
| With Platforms | No |
| Fashion Element | Appliques |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Applicable Place | Indoor |
| Season | Summer |
| Outsole Material | EVA |
| Pattern Type | Animal Prints |
| Insole Material | EVA |
| Upper Material | EVA |
| Department Name | ADULT |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | slippers |
| CN | Zhejiang |
Instock
There are no reviews yet.