Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.175 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| Closure Type | Pull On |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Style | sweet |
| Heel Height | Flat (≤1cm) |
| With Platforms | Yes |
| Fashion Element | light |
| Fit | Fits smaller than usual. Please check this store's sizing info |
| Lining Material | Short Plush |
| Applicable Place | Indoor |
| Model Number | N5598+N |
| Outsole Material | EVA |
| Pattern Type | Solid |
| Insole Material | Short Plush |
| Upper Material | Faux Fur |
| Brand Name | ZOKI |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Item Type | slippers |
| Department Name | ADULT |
| size | 36-37/38-39/40-41/42-43 |
| season | winter/autumn |
| occasion | daily/vacation/hi-street/beach/party |
| gender | women/woman/mujer/female/lady/ladies/femme |
| shoes item | winter home shoes/plush slippers |
| shoes type | fluffy slippers/winter home slippers |
| heel type | flat heels/flat with/soft bottom |
Instock
There are no reviews yet.