Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.015 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 5 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Length | 11cm |
| Item Width | 7cm |
| Item Weight | 20g |
| Material Composition | PP Plastic |
| Model Number | ID Tag |
| Shape | Pillow |
| Closure Type | No Zipper |
| Pattern Type | Solid |
| Style | Business |
| Use | Business Card |
| Main Material | PP |
| Gender | Unisex |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Item Type | Card & ID Holders |
| Material | PVC |
Instock
There are no reviews yet.