Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 8 × 2 cm |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Width | 4cm |
| Shape | Box |
| Item Length | 5cm |
| Material Composition | PVC |
| Style | Casual |
| Pattern Type | Animal Prints |
| Main Material | Silica GEL |
| Gender | Unisex |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Item Type | Key Wallets |
| CN | Zhejiang |
| Origin | Mainland China |
| USE | Key Cover |
Instock
There are no reviews yet.