Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Material Composition | none, PU |
| Model Number | DW5221, Credit Card Holder |
| Shape | Pillow |
| Closure Type | No Zipper |
| Pattern Type | Animal Prints |
| Style | Casual |
| Use | Business Card |
| Main Material | PVC |
| Gender | Unisex |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Card & ID Holders |
| Item Width | 6.5cm |
| Item Length | 9.5cm |
Instock
There are no reviews yet.