Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Item Length | 11cm |
| Item Width | 9cm |
| Item Weight | 10g |
| Material Composition | pvc |
| Model Number | card bag |
| Shape | Box |
| Closure Type | zipper |
| Pattern Type | Solid |
| Style | fashion |
| Use | Business Card |
| Main Material | PVC |
| Gender | Unisex |
| Brand Name | eTya |
| Origin | Mainland China |
| CN | HUBEI |
| Item Type | Card & ID Holders |
Instock
There are no reviews yet.