Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.019 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Genuine Leather Type | Sheepskin |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Width | 5.7cm |
| Item Length | 10cm |
| Model Number | DW5148 |
| Material Composition | Genuine sheepskin |
| Style | Casual |
| Pattern Type | Solid |
| Main Material | Genuine leather |
| Gender | Unisex |
| Brand Name | MOONBIFFY |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Key Wallets |
| Item Weight | 30g |
Instock
There are no reviews yet.