Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 8 × 4 cm |
| Item Width | 1.7cm |
| Item Length | 7cm |
| Item Height | 0.8cm |
| Model Number | ML1-002 |
| Material Composition | Stainless steel |
| Gender | Unisex |
| Pattern Type | Solid |
| Main Material | Metallic |
| Brand Name | QOONG |
| Origin | Mainland China |
| CN | Shanghai |
| Item Type | Money Clips |
| Advantage | Can engraving your logo, name, number…on the money clip |
| Weight | 14g |
| Size | 70*17MM |
| is_customized | yes |
| Occasion | Christmas Day, Halloween, Valentine's Day, New Year, Birthday, wedding day |
| Color | Silver, gold, black |
Instock
There are no reviews yet.