Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.024 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Item Length | 9cm |
| Item Width | 6.2cm |
| Item Weight | 20g |
| Material Composition | Aluminum Foil |
| Model Number | Smart |
| Shape | Pillow |
| Closure Type | No Zipper |
| Pattern Type | Letter |
| Style | fashion, Card Holder |
| Use | Credit Card |
| Main Material | Metallic |
| Gender | Unisex |
| Brand Name | ISKYBOB |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Item Type | Card & ID Holders |
| Color | As pictures show |
| Size | 9 * 6.2 cm |
| Type | Card Protector |
| Features | Anti Theft, RFID Blocking, Slim |
Instock
There are no reviews yet.