Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 8 × 4 cm |
| Item Width | 1.6cm |
| Item Length | 5.2cm |
| Item Height | 0.8cm |
| Model Number | QZ40-008 |
| Material Composition | Stainless Steel |
| Gender | Unisex |
| Pattern Type | Solid |
| Main Material | Metallic |
| Brand Name | QOONG |
| Item Type | Money Clips |
| CN | Shanghai |
| Origin | Mainland China |
| Color | Silver, plaid |
| Weight | 15g |
| is_customized | Yes |
| Advantage | Can be customized, Can engrave your logo, name, number on the money clip |
| Occasion | Christmas Day, Halloween, Valentine's Day, New Year, Birthday, Wedding Day |
Instock
There are no reviews yet.