Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.145 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 9 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Item Width | 9.1cm |
| Item Length | 18.7cm |
| Material Composition | ABS |
| Main Material | ABS |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
Instock
There are no reviews yet.