Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 1 cm |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Width | 2.8cm |
| Shape | Pillow |
| Item Length | 13cm |
| Material Composition | Zinc Alloy |
| Style | Casual |
| Pattern Type | Letter |
| Main Material | POLYESTER |
| Gender | Unisex |
| Origin | Mainland China |
| CN | CN |
| Item Type | Key Wallets |
Instock
There are no reviews yet.