Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Length | 7cm |
| Item Width | 11cm |
| Material Composition | plastics |
| Shape | Box |
| Closure Type | No Zipper |
| Pattern Type | Solid |
| Style | fashion |
| Use | Business Card |
| Main Material | Plastic |
| Gender | Unisex |
| Brand Name | SMHXIANGQIANJIN |
| Origin | Mainland China |
| CN | Hebei |
| Item Type | Card & ID Holders |
Instock
There are no reviews yet.