Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.032 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 10 × 1 cm |
| Material Composition | PVC/Polyester/PP Plastic |
| Model Number | Name Badge Holder |
| Main Material | PVC |
| Gender | Unisex |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| inner paper size | 85*54mm |
| type | Card holder |
| color | as picture show |
Instock
There are no reviews yet.