Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.014 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 4 × 5 cm |
| Item Width | 0.5cm |
| Item Length | 7.5cm |
| Item Height | 0.2cm |
| Model Number | 48363 |
| Material Composition | Metal |
| Gender | Unisex |
| Pattern Type | Solid |
| Main Material | Metallic |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.