Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.022 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 10 × 1 cm |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Length | 9.3cm |
| Item Width | 5.8cm |
| Item Weight | 20g |
| Material Composition | aluminium alloy |
| Model Number | business card organizer box |
| Shape | Box |
| Pattern Type | Solid |
| Style | fashion |
| Use | Business Card |
| Main Material | Metallic |
| Gender | Unisex |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Item Type | Card & ID Holders |
Instock
There are no reviews yet.