Instock
| Weight | 0.033 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 8 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Length | 10cm |
| Item Width | 8cm |
| Item Weight | 40g |
| Material Composition | PU leather |
| Model Number | Credit Card Holder |
| Shape | Box |
| Closure Type | hasp |
| Pattern Type | Solid |
| Style | fashion |
| Use | Credit Card |
| Main Material | PU |
| Gender | Unisex |
| Brand Name | RPXBGUCKARHG |
| Origin | Mainland China |
| CN | Hebei |
| Item Type | Card & ID Holders |
| color 1 | pink, navy blue, light blue, brown, black, red |
| color 2 | rose red, green, yellow, orange, white |
| Feature 1 | Big Capacity |
| Feature 2 | Card Holder for Plastic Cards |
| Feature 3 | Card Package |
| Feature 4 | Card Box |
| Feature 5 | Card Set |
| Function 2 | Identification card holder |
| Function1 | Business Card Holder |
| material | plastic, pu leather, pvc |
| Type1 | credit card wallets womens |
| Type10 | card holder purse womens |
| Type2 | card pocket woman |
| Type3 | card purse organizer for women |
| Type4 | wallet women card bag |
| Type5 | womens card holder pocket |
| Type6 | card purse woman |
| Type7 | womans credit card holder |
| Type8 | card holder purse for women |
| Type9 | womens card holder |
Instock
There are no reviews yet.