Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.036 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Item Width | 7.5cm |
| Item Length | 12cm |
| Item Height | 2.5cm |
| Model Number | 367895 |
| Material Composition | none |
| Gender | Unisex |
| Pattern Type | Solid |
| Main Material | Metallic |
| Origin | Mainland China |
| CN | Shanghai |
| Item Type | Money Clips |
Instock
There are no reviews yet.