Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.085 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Genuine Leather Type | Cow Leather |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Width | 8cm |
| Shape | Pillow |
| Item Length | 12cm |
| Material Composition | Cowhide |
| Style | vintage |
| Pattern Type | Solid |
| Main Material | Genuine leather |
| Gender | Unisex |
| Brand Name | NUKA |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Key Wallets |
Instock
There are no reviews yet.