Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.017 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Length | 8.6cm |
| Item Width | 5.6cm |
| Item Weight | 13g |
| Material Composition | Silica gel |
| Model Number | 56x86mm |
| Shape | Box |
| Closure Type | No Zipper |
| Pattern Type | Solid |
| Style | Casual |
| Use | Business Card |
| Main Material | Silica GEL |
| Gender | Unisex |
| Brand Name | RPXBGUCKARHG |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Card & ID Holders |
Instock
There are no reviews yet.