Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.027 kg |
|---|---|
| Dimensions | 9 × 9 × 9 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Item Length | 18cm |
| Item Width | 8cm |
| Item Weight | 27g |
| Material Composition | carbon fiber |
| Model Number | CNS9568 |
| Shape | Pillow |
| Closure Type | hasp |
| Pattern Type | Solid |
| Style | Casual |
| Use | Credit Card |
| Main Material | Microfiber |
| Gender | Unisex |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.