Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 10 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Item Width | 11cm |
| Shape | Barrel-shaped |
| Item Length | 17cm |
| Model Number | SP-01 |
| Material Composition | Cow leather |
| Style | fashion |
| Pattern Type | Solid |
| Main Material | Cow leather |
| Gender | WOMEN |
| Brand Name | Muurdde |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Key Wallets |
Instock
There are no reviews yet.