Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.035 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 10 × 1 cm |
| Material Composition | Cloth |
| Item Height | 1cm |
| Item Width | 10cm |
| Item Weight | 25g |
| Item Length | 13cm |
| Closure Type | zipper |
| Style | Casual |
| Gender | WOMEN |
| Main Material | PU |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Item Type | Coin Purses |
Instock
There are no reviews yet.