Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 2 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Item Length | 45cm |
| Item Width | 2.5cm |
| Item Weight | 0.04kg |
| Material Composition | polyester |
| Shape | Pillow |
| Closure Type | No Zipper |
| Pattern Type | Floral |
| Style | Casual |
| Use | Business Card |
| Main Material | ABS |
| Gender | Unisex |
| Item Type | Card & ID Holders |
| CN | Fujian |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.