Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 12 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material Composition | pu |
| Item Width | 105cm |
| Item Length | 125cm |
| Closure Type | zipper |
| Main Material | PU |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| applicable scenario | Daily matching |
| Product Category | coin purse |
| Wallet fold | 10% off |
| function | Can be stored |
| material | PU leather |
| style | European and American retro |
Instock
There are no reviews yet.