Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.067 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 7 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Length | 9.5cm |
| Item Width | 6.5cm |
| Item Weight | 0.1kg |
| Material Composition | synthetic leather |
| Model Number | C1804H1 |
| Shape | Box |
| Closure Type | hasp |
| Pattern Type | Solid |
| Style | Casual |
| Use | Credit Card |
| Main Material | PU |
| Gender | Unisex |
| Brand Name | SMILEY SUNSHINE |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Card & ID Holders |
Instock
There are no reviews yet.