Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 7 × 1 cm |
| Genuine Leather Type | Cow Leather |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Model Number | OB05 |
| Material Composition | Genuine Leather |
| Item Height | 1cm |
| Item Width | 7cm |
| Item Weight | 40g |
| Item Length | 10cm |
| Shape | SQUARE |
| Closure Type | zipper |
| Pattern Type | Solid |
| Style | Casual |
| Gender | Unisex |
| Main Material | Genuine leather |
| Brand Name | LAOSHIZI |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Coin Purses |
| Features: | Wholesale |
Instock
There are no reviews yet.