Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.074 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 14 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Length | 24cm |
| Item Width | 12.8cm |
| Material Composition | PU |
| Shape | Box |
| Closure Type | No Zipper |
| Pattern Type | Letter |
| Style | fashion |
| Use | Credit Card |
| Main Material | PU |
| Gender | Unisex |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Item Type | Card & ID Holders |
Instock
There are no reviews yet.