Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 13 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Genuine Leather Type | Cow Leather |
| Item Length | 10.5cm |
| Item Width | 8.2cm |
| Item Weight | 35g |
| Material Composition | Genuine Leather |
| Model Number | JX2203006, JX2207003 |
| Shape | Pillow |
| Closure Type | No Zipper |
| Pattern Type | Solid |
| Style | Business |
| Use | Credit Card |
| Main Material | Genuine leather |
| Gender | Unisex |
| Brand Name | YUECIMIE |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Card & ID Holders |
| CN | Zhejiang |
| Capacity | 8 Card Slots, 2 Window Card Slots |
Instock
There are no reviews yet.