Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Voltage | 110V |
| Battery | No battery |
| Barcode | Yes |
| CE | Certificate, Type |
| Certification | CE |
| Ship/Naval Vessel | Battleship |
| Model Number | TM0726C |
| Warning | CN(Origin) |
| Scale | 1:87 |
| Plastic Type | PC, ABS |
| Type | Car |
| Material | Plastic |
| Brand Name | YunDuo BaBy |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 4-6y, 7-12Y |
| Features | Diecast |
Instock
There are no reviews yet.