Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 6 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Size | 120x50x10mm |
| Model Number | Scissors Pouch |
| Main Material | Oxford |
| Brand Name | pb Peggybuy |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Hair Scissors Bags |
Instock
There are no reviews yet.