Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 15 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Gender | WOMEN |
| Model Number | no |
| Material Composition | polyester |
| Strap Drop | 10cm |
| Style | fashion |
| Closure Type | string |
| Pattern Type | Patchwork |
| Main Material | POLYESTER |
| Brand Name | UMfastbell |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | shopping bags |
Instock
There are no reviews yet.