Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Gender | WOMEN |
| Model Number | shopping bag |
| Material Composition | pvc |
| Strap Drop | 0cm |
| Style | fashion |
| Closure Type | No Zipper |
| Pattern Type | Solid |
| Main Material | Non-Woven Fabric |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Item Type | shopping bags |
| Price is not include print | least 200 pcs to print |
| Printing charge | US$50 |
Instock
There are no reviews yet.