Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 35 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | lunch cooler bag |
| Use | Food |
| Type | Insulated |
| Material | Aluminum Foil |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| insulin cooler bag | lunch cooler bag |
| size | 48*36*36 cm |
| cooler bags food | lunch cooler bag |
| color | red blue black |
Instock
There are no reviews yet.