Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.11 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 20 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Type | 2 Persons |
| Model Number | XZ103 |
| Material | OXFORD CLOTH |
| Brand Name | htsaute |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| size | 23*14*20cm |
| weight | 0.15kg |
| style | fashion, casual, lunch bag, storage |
| drop shipping | yes |
| warehouse price | yes |
| bag | lunch box |
| bolsa termica porta | picnic bag |
| bolsa termica | nevera playa |
| sac isotherme | lunch bag for kids |
| lunch bags | frozen |
| cooler bags | lunch bags for women |
| food bag | kids lunch box for school |
| lunch bag | bolsas de almuerzo |
| lunch bags for men | marmita |
| loncheras de mujer | cooler bag |
Instock
There are no reviews yet.