Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 18 × 32 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Model Number | #BG 168 |
| Material Composition | 250g cardboard paper |
| Strap Drop | 4inch |
| Style | fashion |
| Closure Type | No Zipper |
| Pattern Type | Solid |
| Main Material | Paper |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Item Type | shopping bags |
| Feature | Recyclable |
| Color | Accept customized color |
| MOQ | 500 Pcs |
| Size | Custom Size Accepted |
| Lamination | Matt or glossy laminaiton |
Instock
There are no reviews yet.