Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.39 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 20 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Model Number | lco1688 |
| Use | Food |
| Type | Insulated |
| Material | Aluminum Foil, Nylon fabric+EPE+Aluminum foil |
| Brand Name | mega Walker |
| CN | Zhejiang |
| Origin | Mainland China |
| Color | blue |
| large size | 20*16*5cm |
| small size | 20*11*5 |
Instock
There are no reviews yet.