Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 20 × 5 cm |
| Item Width | 40cm |
| Item Weight | 0.37kg |
| Item Length | 60cm |
| Item Height | 1cm |
| Model Number | SK223 |
| Material Composition | POLYESTER |
| Travel Accessories | Luggage Cover |
| Pattern Type | Animal Prints |
| Main Material | Stretch Fabric |
| Brand Name | REREKAXI |
| Origin | Mainland China |
| CN | Hebei |
| Item Type | TRAVEL ACCESSORIES |
Instock
There are no reviews yet.