Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Item Weight | 200g |
| Model Number | Luggage protective cover |
| Material Composition | elastic fabric |
| Pattern Type | Animal Prints |
| Main Material | CANVAS |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | TRAVEL ACCESSORIES |
| Travel accessories | LUGGAGE COVER |
| Product function 1 | Protect your suitcase / scratch / dust-proof |
| Product function 2 | Protect your suitcase/proof Grease Stains, Scratches, Spills |
| Product function 3 | travel cover, travel cover bag, travel bag cover case |
| S Size cover | for 18-21 inch suitcase |
| M Size cover | for 22-25 inch suitcase |
| L Size cover | for 26-28 inch suitcase |
| XL Size cover | for 29-32 inch suitcase |
Instock
There are no reviews yet.