Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Item Width | 1.3cm |
| Item Weight | 23g |
| Item Length | 2.2cm |
| Item Height | 5.6cm |
| Model Number | T48 |
| Material Composition | Metal |
| Travel Accessories | Luggage Locks |
| Pattern Type | Solid |
| Main Material | Metallic |
| Brand Name | ISKYBOB |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | TRAVEL ACCESSORIES |
| Type1 | Password Lock |
| Type2 | Padlock |
| Type3 | Luggage lock |
| Type4 | Suitcase lock |
Instock
There are no reviews yet.