Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Model Number | – |
| Material Composition | POLYESTER |
| Travel Accessories | Luggage Straps |
| Pattern Type | Patchwork |
| Main Material | POLYESTER |
| Brand Name | SMHXIANGQIANJIN |
| Origin | Mainland China |
| CN | Hebei |
| Item Type | TRAVEL ACCESSORIES |
| place of production | China |
| grade | First level |
| Volume width | 5cm |
| specifications | 168*5cm |
| type | Luggage accessories |
| Imported or not | no |
| purpose | Bundle boxes |
| weight | 0.053 |
Instock
There are no reviews yet.