Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.038 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 11 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Width | 10.5cm |
| Item Weight | 50g |
| Item Length | 15cm |
| Item Height | 2cm |
| Model Number | First Aid Bag |
| Material Composition | Polyester |
| Travel Accessories | Luggage Straps |
| Pattern Type | Solid |
| Main Material | Oxford |
| Brand Name | fimuse |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | TRAVEL ACCESSORIES |
| shipping | Dropshipping, free shipping, retailer |
| package | 1PC First Aid Bag |
| Feature 1 | Multi-function storage bags |
| Feature 2 | makeup bag organizer |
| Feature 3 | Travel accessories |
| Feature 4 | First Aid Bag |
| Feature 5 | Digital USB Charger Cable Earphone Case |
| Feature 6 | first aid Emergency Kits |
| Feature 7 | Medicine Rescue Bag |
| Size | 10.5*15cm |
Instock
There are no reviews yet.