Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 10 × 3 cm |
| Item Weight | 86gkg |
| Item Length | 8cm |
| Item Height | 10.5cm |
| Material Composition | PU |
| Main Material | PU |
| Brand Name | DORAEMON |
| Item Type | TRAVEL ACCESSORIES |
| CN | Guangdong |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.